Levent / İSTANBUL
ARA

40 KİŞİLİK ÖZEL VİP DOĞUM ODASI PAKETİ

05365506188

İkramlıklar ve Hediyelikler dahil 40 kişilik full doğum odası paketi kısa süre için sadece 1350 TL. Masa eteğinden sunumluklara, kişiye özel kapı süsünden şamdan süslemelerine masa süslemelerinde zengin çeşitler tek paket içinde yer almaktadır. Bunlara ek olarak 40 kişilik lokum, 40 kişilik draje, 40 kişilik çikolata ve 40 kişilik hediyelik paketin içindedir.

Hastaneye nakliye ekibimiz gelip kurulumu yapar ve taburcu olurken (2 gün sonra) toplama ekibimiz gelir ve toplamaları yapar. Kurulum sonrasında kişiye özel yapılan kapı süsü ile tüm ikramlık ve hediyelikler size aittir.40 Kişilik Doğum Odası Süsleme Paketi
40 Kişilik Doğum Odası Süsleme Paketi
40 Kişilik Doğum Odası Süsleme Paketi

Slayt Görünümü Aşağıdaki Gibidir. Kampanyamıza Başvuru İçin İletişim Kısmından Bize Ulaşabilir, WhatsApp Üzerinden Yazabilir ve Başvuru Formunu Doldurabilirsiniz.

cansin-event

SIK SORULAN SORULAR
HANGİ ÜRÜNLER BİZE AİT OLUYOR?

Organizasyonlarımızda ikramlıklar, hediyeliklerimiz ve  kapı süslerimiz kişiye ve isme özel çalışılmaktadır. Bu yüzden isminize özel çalışılan tüm ürünler organizasyon bitiminde sizde kalıcaktır. Bunlar 

*Kapı süsü

*İkramlıkların tümü

*İsme özel pano 

*Hediyelikler 

*Takı yastığı

*Anı defter ve kalemi

NORMAL DOĞUMLARDA YETİŞEBİLİYORMUSUNUZ?

Doğum odası süsleme organizasyonlarımız ne kadar erken sözleşme yapılırsa karşılıklı o kdar planlı ilerleniyor bu durum normal doğum olucaksa daha da planlı ilerlemek gerektiriyor normal doğum yapıcak anne adaylarımızla sürekli iltibat halinde oluyoruz doktorunuzun verdiği tarih aralıkları şeklinde ilerliyoruz ekibimiz sözleşme yapıldığı gün itibariyle ürünlerinizin tasarım ve yapım aşamasına başlıyor ve böylelikle sorunsuz bir şekilde organizasyonumuzu tamamlıyoruz.Doğuma gittiğiniz an bizi de aramanız taktirde 1 ile 2 saat içerisinde konuma gelmiş ve kuruluma başlamış oluyoruz bu durum gece ve ya gündüz değişkenlik göstermiyor 7/24 kuruluma hazır oluyoruz.

DOĞUM ODASI ORGANİZASYONLARINDA ÜRÜNLER KAÇ GÜN HASTANEDE KALIYOR?

Sevgili Anne adaylarımız organizasyonlarımızda sezeryan doğum gerçekleştiren annelerimiz 2 gün hastanede kalıyor normal doğum gerçekleştiren annelerimiz 1 gün hastanede kalıyor bizler sezeryan ve normal doğumlardada 2 günlük kurulum gerçekleştiriyoruz.Dilerseniz ekstra kurulum kiralama ücretini ödeyerek ek gün satın alabilirsiniz.

SEZERYAN DOĞUMLARDA KURULUM NE ZAMAN OLUYOR?

Sevgili anne adaylarımız sezeryan doğumlarımız normal doğumlardan daha planlı olduğu için hastane ve oda müsaitliğinize göre kurulumumuzu bir gece öncesinden gerçekleştirip size teslim ediyoruz.

ORGANİZASYONDA KIRILAN HASAR GÖREN DEMİRBAŞ ÜRÜNLER NE OLUYOR

Kurulumlarımızda sözleşmelerimizde belirtilen demirbaş ürünler mevcuttur.Organizasyon sürecinde müşteri tarafında  kırılan hasar gören demirbaş ürünlerimiz için sözleşmelerde belirtilen ücretler ödenmektedir.