Çekmeköy / İSTANBUL
ARA

Baby Shower Nedir

05345818244

Baby Shower Partisi NedirSon yıllarda anne adayları için gerçekleştirilen Baby shower günleri oldukça eğlenceli ve keyifli geçmektedir. Bu günü genellikle annenin en yakın arkadaşı organize eder ve planlar. Anne adayının haberi olsun ya da olmasın tüm organizasyon fikri en yakın ya da en sevdiği kişiden çıkmaktadır. Anne adayı ve gelen kişilerin eğlenmesi ve güzel vakit geçirmesi için genellikle doğum öncesi yapılan bu eğlene son yıllarda sıklıkla tercih edilir olmuştur. Bu özel günü daha güzel hale dönüştürmek isteyenler ise bu günü özel kılacak süslemeleri alarak odayı ve bugüne hazır hale getirmektedirler. 

Baby Shower Malzemeleri
Anne adayı için en heyecan verici günlerden biri olan bu günde alınacak olan baby shower malzemeleri de özel ve dikkat çekici olmalıdır. Bunun içinde mutlaka güvenilir adreslerden ya da sitelerden bu malzemelere bakmak ve satın almak gerekiyor. 

Baby Shower Erkek
Pastandan tutunda kapıların ve masaların süslenmesine kadar tüm detaylar düşünülür. Güzel ve özel olması için birçok detay atlanmaz ve malzemeler güvenilir süsleme malzemeleri satan sitelerden satın alınır. Özellikle de anne adaylarının ve anneler için en iyi sitelerden biri olarak kabul edilen Kokoş Peri Organizasyon firmamızdan Baby Shower organizasyonu talep edebilirsiniz.

Baby Shower Konsepti
Bu sitelere girdiğinizde baby shower konsepti için sizde çeşitli alternatifler bulabilirsiniz. En uygun fiyata satın alacağınız malzemeler ile evinizi bu özel güne hazır hale getirebilirsiniz. Concept seçenekleri arasında seçim yapmak zor olsa da çeşitli alternatifler ile sizde son moda conceptleri tercih ederek bugünü daha özel hale getirebilirsiniz.

Baby Shower Ne Zaman Yapılır
Pastalar alınır ve concepte uygun olarak seçilir. Concept seçimi içinde bizi telefonla arayarak girerek istediğiniz alternatifi uygun fiyata satın almanız mümkündür. Son yıllarda moda olan baby shower ne zaman yapılır sorusu hala kafalarda ki soru işaretini korumaktadır. Anne adayları genellikle doğum öncesinde olmasını tercih ettiği bu özel gün, zaman zaman da doğum sonrasında da yapılmaktadır.

Baby Shower Partisinde Neler Yapılır
Özellikle de ilk çocuklarda anne adayları çok heyecanlı olur ve her şeyin eksiksiz bir şekilde yapılmasını isterler. Baby shower partisinde neler yapılır, bu konuda özellikle de son dönemlerde Baby shower partisi kutlamaları anne adaylarının ilgisini çeken özel günlerden biri olmayı başarmıştır. Bu özel günde anne için sürpriz hediyeler alınır, ev bebeğin cinsine göre ve anne adayının istediğini concepte bağlı olarak süslenir. Pasta ve ikramlar hazırlanır ve misafirlere ikram edilir. Anne adayının doğum sürecinde ki fotoğrafları evin dört bir yanına asılır.

Baby Shower Masa Süslemesi
Farklı ve güzel bir gün olmasını istiyorsanız, sizde uygun fiyata birçok alternatifi sunan Kokoş Peri sitesinin sayfasına girebilirsiniz. Baby shower masa süslemesi malzemelerini almak istediğinizde farklı seçenekleri bulabilir ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Baby Shower Malzeme Listesi
Siteye girdiğinizde her zevke hitap eden concept seçeneklerine bakarak Kokoş Peri ile anında satın alabilirsiniz. Baby shower malzeme listesi hazırlayarak ödemesini yaptığınızda aynı gün kargoya gönderim imkanı sunan site ile sizde kısa sürede süsleme malzemelerinize sahip olabilirsiniz. Tamamlayıcı ürünler, kapı süsleri gibi  birçok seçeneği en uygun fiyata almak için sizde www.kokosperi.com sitesine girebilir ve istediğiniz concepti satın alarak özel bir gün organize edebilirsiniz. 

SIK SORULAN SORULAR
HANGİ ÜRÜNLER BİZE AİT OLUYOR?

Organizasyonlarımızda ikramlıklar, hediyeliklerimiz ve  kapı süslerimiz kişiye ve isme özel çalışılmaktadır. Bu yüzden isminize özel çalışılan tüm ürünler organizasyon bitiminde sizde kalıcaktır. Bunlar 

*Kapı süsü

*İkramlıkların tümü

*İsme özel pano 

*Hediyelikler 

*Takı yastığı

*Anı defter ve kalemi

NORMAL DOĞUMLARDA YETİŞEBİLİYORMUSUNUZ?

Doğum odası süsleme organizasyonlarımız ne kadar erken sözleşme yapılırsa karşılıklı o kdar planlı ilerleniyor bu durum normal doğum olucaksa daha da planlı ilerlemek gerektiriyor normal doğum yapıcak anne adaylarımızla sürekli iltibat halinde oluyoruz doktorunuzun verdiği tarih aralıkları şeklinde ilerliyoruz ekibimiz sözleşme yapıldığı gün itibariyle ürünlerinizin tasarım ve yapım aşamasına başlıyor ve böylelikle sorunsuz bir şekilde organizasyonumuzu tamamlıyoruz.Doğuma gittiğiniz an bizi de aramanız taktirde 1 ile 2 saat içerisinde konuma gelmiş ve kuruluma başlamış oluyoruz bu durum gece ve ya gündüz değişkenlik göstermiyor 7/24 kuruluma hazır oluyoruz.

DOĞUM ODASI ORGANİZASYONLARINDA ÜRÜNLER KAÇ GÜN HASTANEDE KALIYOR?

Sevgili Anne adaylarımız organizasyonlarımızda sezeryan doğum gerçekleştiren annelerimiz 2 gün hastanede kalıyor normal doğum gerçekleştiren annelerimiz 1 gün hastanede kalıyor bizler sezeryan ve normal doğumlardada 2 günlük kurulum gerçekleştiriyoruz.Dilerseniz ekstra kurulum kiralama ücretini ödeyerek ek gün satın alabilirsiniz.

SEZERYAN DOĞUMLARDA KURULUM NE ZAMAN OLUYOR?

Sevgili anne adaylarımız sezeryan doğumlarımız normal doğumlardan daha planlı olduğu için hastane ve oda müsaitliğinize göre kurulumumuzu bir gece öncesinden gerçekleştirip size teslim ediyoruz.

ORGANİZASYONDA KIRILAN HASAR GÖREN DEMİRBAŞ ÜRÜNLER NE OLUYOR

Kurulumlarımızda sözleşmelerimizde belirtilen demirbaş ürünler mevcuttur.Organizasyon sürecinde müşteri tarafında  kırılan hasar gören demirbaş ürünlerimiz için sözleşmelerde belirtilen ücretler ödenmektedir.