Levent / İSTANBUL
ARA

ÇOCUĞUNUZUN SÜT DİŞLERİNİ ATMAYIN

05365506188

Anneler Mutlaka Okuyun Bakın Gelecekte Ne İşe Yarayacak.

Çocuğunuzun Dişlerini Sakın Atmayın

Ne güzel bir seramonidir değil mi! çocuğunuzun çıkan süt dişlerine yapılan muamele. Son zamanlarda diş buğdayı gibi bir adet göze çarpıyor, aslında uzun zamandır olan fakat özel konseptlerle günümüze uyarlanan eğlenceli bir diş kutlamasıdır. Çok özel ve sıcak bir kutlamadır. Diş Buğdayı hakkında daha detaylı bilgi almak için DİŞ BUĞDAYI sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Diş buğdayı

Bizim zamanımızda yatık altına diş konurdu, diş perisi gelip dişi alır yerine bir miktar para bırakırdı. Tabi ki böyle bir şey yok ancak bir süre bile olsa diş perisinin varlığına inanmak zaten çocuklara mahsus bir şey değil midir?

Ayrıca benim hatırladıklarım arasında çatıya atılan dişler de vardı, ve daha pek çoğu. Nasıl olursa olsun son derece keyifli ve eğlenceli zamanlardı. Şimdilerde ise doktorlar çocuklarınızın süt dişlerini saklamanız konusunda anne ve babaları şiddetle uyarıyorlar. Bunun sebebi ise ileride çocuğunuz ciddi bir hastalığa yakalanırsa, süt dişiyle hücre çoğaltılması yapılabiliyor.
Çocuğunuzun Süt Dişlerini Asla Atmayın

Bunun anlamı, daha sonradan bir çocuğun sebebi ne olursa olsun yedek dokuya ihtiyacı olursa, bebek dişlerinin kök hücreleri, gerekli dokuyu büyütmek için kullanılabilir. Oldukça Muhteşem değil mi ?
Çocuğunuzun Süt Dişlerini Asla Atmayın

Potansiyel olarak, bebeğin dişlerini saklamak, hayat kurtarabilir ve çeşitli hastalıkları tedavi edebilir. Dolayısıyla, dişiniz için bir miktar para almanın harika olduğunu düşündüğünüzde, kalp hücrelerinden beyin hücrelerine kadar her türlü dokuyu büyütme ve hasar görmüş dokuları onarma şansı gerçekten harika.

SIK SORULAN SORULAR
HANGİ ÜRÜNLER BİZE AİT OLUYOR?

Organizasyonlarımızda ikramlıklar, hediyeliklerimiz ve  kapı süslerimiz kişiye ve isme özel çalışılmaktadır. Bu yüzden isminize özel çalışılan tüm ürünler organizasyon bitiminde sizde kalıcaktır. Bunlar 

*Kapı süsü

*İkramlıkların tümü

*İsme özel pano 

*Hediyelikler 

*Takı yastığı

*Anı defter ve kalemi

NORMAL DOĞUMLARDA YETİŞEBİLİYORMUSUNUZ?

Doğum odası süsleme organizasyonlarımız ne kadar erken sözleşme yapılırsa karşılıklı o kdar planlı ilerleniyor bu durum normal doğum olucaksa daha da planlı ilerlemek gerektiriyor normal doğum yapıcak anne adaylarımızla sürekli iltibat halinde oluyoruz doktorunuzun verdiği tarih aralıkları şeklinde ilerliyoruz ekibimiz sözleşme yapıldığı gün itibariyle ürünlerinizin tasarım ve yapım aşamasına başlıyor ve böylelikle sorunsuz bir şekilde organizasyonumuzu tamamlıyoruz.Doğuma gittiğiniz an bizi de aramanız taktirde 1 ile 2 saat içerisinde konuma gelmiş ve kuruluma başlamış oluyoruz bu durum gece ve ya gündüz değişkenlik göstermiyor 7/24 kuruluma hazır oluyoruz.

DOĞUM ODASI ORGANİZASYONLARINDA ÜRÜNLER KAÇ GÜN HASTANEDE KALIYOR?

Sevgili Anne adaylarımız organizasyonlarımızda sezeryan doğum gerçekleştiren annelerimiz 2 gün hastanede kalıyor normal doğum gerçekleştiren annelerimiz 1 gün hastanede kalıyor bizler sezeryan ve normal doğumlardada 2 günlük kurulum gerçekleştiriyoruz.Dilerseniz ekstra kurulum kiralama ücretini ödeyerek ek gün satın alabilirsiniz.

SEZERYAN DOĞUMLARDA KURULUM NE ZAMAN OLUYOR?

Sevgili anne adaylarımız sezeryan doğumlarımız normal doğumlardan daha planlı olduğu için hastane ve oda müsaitliğinize göre kurulumumuzu bir gece öncesinden gerçekleştirip size teslim ediyoruz.

ORGANİZASYONDA KIRILAN HASAR GÖREN DEMİRBAŞ ÜRÜNLER NE OLUYOR

Kurulumlarımızda sözleşmelerimizde belirtilen demirbaş ürünler mevcuttur.Organizasyon sürecinde müşteri tarafında  kırılan hasar gören demirbaş ürünlerimiz için sözleşmelerde belirtilen ücretler ödenmektedir.